поотвикнел си

Речник на българския език

1. поотвикнел си — преизк. накл., сег. вр., 2 л., ед. ч., м. р.

поотвикнел си е производна форма на поотвикна (преизк. накл., сег. вр., 2 л., ед. ч., м. р.).