поотвикнело е

Речник на българския език

1. поотвикнело е — преизк. накл., сег. вр., 3 л., ед. ч., ср. р.

поотвикнело е е производна форма на поотвикна (преизк. накл., сег. вр., 3 л., ед. ч., ср. р.).