бил е превтасал

Речник на българския език

1. бил е превтасал — преизк. накл., мин.неопр.вр., 3 л., ед. ч., м. р.

бил е превтасал е производна форма на превтасам (преизк. накл., мин.неопр.вр., 3 л., ед. ч., м. р.).