напуканото

Речник на българския език

1. напуканото — ср. р. членувано

напуканото е производна форма на напукан (ср. р. членувано).

2. напуканото — мин. страд. прич. ср. р. членувано

напуканото е производна форма на напукам (мин. страд. прич. ср. р. членувано).