щяла е да шлайфа

Речник на българския език

1. щяла е да шлайфа — преизк. накл., бъд. вр., 3 л., ед. ч., ж. р.

щяла е да шлайфа е производна форма на шлайфам (преизк. накл., бъд. вр., 3 л., ед. ч., ж. р.).