щяла е да е коксувала

Речник на българския език

1. щяла е да е коксувала — преизк. накл., бъд. пред. вр., 3 л., ед. ч., ж. р.

щяла е да е коксувала е производна форма на коксувам (преизк. накл., бъд. пред. вр., 3 л., ед. ч., ж. р.).