щяла да бесува

Речник на българския език

1. щяла да бесува — преизк. накл., бъд. вр., 3 л., ед. ч., ж. р.

щяла да бесува е производна форма на бесувам (преизк. накл., бъд. вр., 3 л., ед. ч., ж. р.).