шлайфани

Речник на българския език

1. шлайфани — мн. ч.

шлайфани е производна форма на шлайфан (мн. ч.).

2. шлайфани — мин. страд. прич. мн. ч.

шлайфани е производна форма на шлайфам (мин. страд. прич. мн. ч.).