посвикнел е

Речник на българския език

1. посвикнел е — преизк. накл., сег. вр., 3 л., ед. ч., м. р.

посвикнел е е производна форма на посвикна (преизк. накл., сег. вр., 3 л., ед. ч., м. р.).