напакостяла

Речник на българския език

1. напакостяла — преизк. накл., сег. вр., 3 л., ед. ч., ж. р.

напакостяла е производна форма на напакостя (преизк. накл., сег. вр., 3 л., ед. ч., ж. р.).

2. напакостяла — мин. деят. несв. прич. ж. р.

напакостяла е производна форма на напакостя (мин. деят. несв. прич. ж. р.).