коксуваше

Речник на българския език

1. коксуваше — мин. несв. вр., 2 л., ед. ч.

коксуваше е производна форма на коксувам (мин. несв. вр., 2 л., ед. ч.).

2. коксуваше — мин. несв. вр., 3 л., ед. ч.

коксуваше е производна форма на коксувам (мин. несв. вр., 3 л., ед. ч.).