бил прочувал

Речник на българския език

1. бил прочувал — преизк. накл., мин.неопр.вр., 3 л., ед. ч., м. р.

бил прочувал е производна форма на прочувам (преизк. накл., мин.неопр.вр., 3 л., ед. ч., м. р.).