бил коксувал

Речник на българския език

1. бил коксувал — преизк. накл., мин.неопр.вр., 3 л., ед. ч., м. р.

бил коксувал е производна форма на коксувам (преизк. накл., мин.неопр.вр., 3 л., ед. ч., м. р.).