бил зомбирал

Речник на българския език

1. бил зомбирал — преизк. накл., мин.неопр.вр., 3 л., ед. ч., м. р.

бил зомбирал е производна форма на зомбирам (преизк. накл., мин.неопр.вр., 3 л., ед. ч., м. р.).