било коксувало

Речник на българския език

1. било коксувало — преизк. накл., мин.неопр.вр., 3 л., ед. ч., ср. р.

било коксувало е производна форма на коксувам (преизк. накл., мин.неопр.вр., 3 л., ед. ч., ср. р.).