били сте коксували

Речник на българския език

1. били сте коксували — преизк. накл., мин.неопр.вр., 2 л., мн. ч.

били сте коксували е производна форма на коксувам (преизк. накл., мин.неопр.вр., 2 л., мн. ч.).