били сме коксували

Речник на българския език

1. били сме коксували — преизк. накл., мин.неопр.вр., 1 л., мн. ч.

били сме коксували е производна форма на коксувам (преизк. накл., мин.неопр.вр., 1 л., мн. ч.).