била е коксувала

Речник на българския език

1. била е коксувала — преизк. накл., мин.неопр.вр., 3 л., ед. ч., ж. р.

била е коксувала е производна форма на коксувам (преизк. накл., мин.неопр.вр., 3 л., ед. ч., ж. р.).